Lasser/carrosseriebouwer
Effect Werkt
Lasser/carrosseriebouwer
Samenvatting
Wat krijg je?
Wat ga je doen?
- Vervaardigen en monteren van metaalconstructies
- Halffabricaten vervaardigen vanaf een tekening
- Aflassen van de samengestelde producten
- Samenstellen van de eindproducten
- Meedenken over de productontwikkeling
Wat verwachten wij?
- Ervaring met grove machinebouw of landbouwmechanisatie
- Technische achtergrond met affiniteit voor metaal
- Ervaring met constructiebankwerken en technisch tekeninglezen
- Teamplayer, klantgericht, ondernemend
Volledige vacaturetekst
He MIG/MAG lasser, ga nu als carrosseriebouwer aan het werk! Elk project is anders en de uitdaging is groot. Je werkt mee aan het vervaardigen en monteren van metaalconstructies voor autotransporters, met maatwerk als standaard en een prettige werksfeer. Ook een nette werkplek, unieke werkzaamheden en uitzicht op een vast dienstverband maken dit extra interessant. Reageer nu en ontdek meer.
Hé MIG/MAG lasser, ga nu als carrosseriebouwer aan het werk! Elk project is anders en de uitdaging is groot! Reageer nu!
Je nieuwe baanAls carrosseriebouwer ben je samen met je collega’s bezig met het vervaardigen en monteren van verschillende metaalconstructies voor de autotransporters. Je bent altijd bezig om een zo goed en mooi mogelijk product voor de klanten te maken. Je houdt je bezig met het vervaardigen van halffabricaten en metalen profielen aan de hand van een tekening, aflassen, samenstellen van het product en je denkt mee met het ontwikkelen van producten.
Over het bedrijfDit bedrijf is dé specialist op het gebied van autotransporters. Vanuit de hoofdvestiging in Almelo zijn we, als wereldspeler, internationaal actief.
Voor ons zijn onder andere de volgende dingen belangrijk:
- Maatwerk is de standaard
- Alle medewerkers hebben hart voor de zaak
- Iedereen werkt eraan mee dat we een wereldspeler blijven
- Hard werken met een nuchtere instelling is vanzelfsprekend
- Een goed gesprek tijdens de koffie is ook waardevol
- Constructiebankwerkers/lassers met technisch inzicht en verstand van (grove) machinebouw of landbouwmechanisatie zijn voor ons zeer belangrijk. Daarom investeren wij veel in persoonlijke en professionele ontwikkeling
- Uitzicht op een vast dienstverband
- Nette werkplek
- Een marktconform salaris van €2600 - €3500
- Een prettige werksfeer met leuke collega’s
- Unieke werkzaamheden
- Een technische achtergrond en affiniteit met metaal
- Oog voor detail en nauwkeurigheid
- De wil om te leren
Over de werkgever
Zo werkt solliciteren
- Snel en eenvoudig via je mobiel
- Solliciteer in 1 minuut
- CV niet verplicht
- Reactie via mail, telefoon of appje
Goed om te weten
Makkelijk solliciteren Solliciteren