Software Engineer
Synsel Techniek
Software Engineer
Samenvatting
Wat krijg je?
Wat ga je doen?
- Programmeren van diverse PLC-systemen
- SCADA- en HMI-oplossingen ontwikkelen
- Testen en inbedrijfstellen van installaties
- Software documenteren en handleidingen opstellen
- Samenwerken met elektrotechnische projectteams
Wat verwachten wij?
- Hbo-diploma Elektrotechniek, Automatisering of een vergelijkbare richting
- Ervaring met PLC-programmering en het gebruik van functieblokken
- Kennis van de ontwikkeling van SCADA en HMI
- Probleemoplossend, communicatief, teamplayer
Volledige vacaturetekst
In Deventer werk je als PLC Engineer aan complete automatiseringsoplossingen voor industriële installaties. Binnen dit engineeringbedrijf vertaal je complexe vraagstukken naar sterke PLC- en SCADA-software. Je krijgt alle ruimte voor persoonlijke groei via praktische on-the-job training en kennisdeling. Samen met je team zorg je voor de perfecte inbedrijfstelling. Ontdek hoe jij het verschil maakt!
Locatie: Deventer.
Dit bedrijf is een engineeringorganisatie gespecialiseerd in software en elektrotechniek voor industriële automatisering. Het team ontwikkelt PLC-, SCADA- en HMI-oplossingen voor klantprojecten en serieproducten. De organisatie werkt vanuit een productiegerichte omgeving en richt zich op het ontwerpen, implementeren en onderhouden van besturingssoftware en elektroinstallaties. In Deventer werken medewerkers samen aan projecten vanaf engineering tot en met inbedrijfstelling en nazorg waarbij betrouwbaarheid en veiligheid centraal staan. De organisatie besteedt aandacht aan kennisdeling en praktische opleiding on-the-job zodat nieuwe collega’s snel vertrouwd raken met de gebruikte methoden en standaarden. In het team worden softwarematige oplossingen gecombineerd met elektrotechnische werkzaamheden om complete automatiseringsoplossingen te leveren. De werkprocessen omvatten softwareontwikkeling voor PLC's, opzet en beheer van SCADA- en HMI-systemen en het uitvoeren van tests en inbedrijfstellingen op locatie. De samenwerking met collega’s uit elektrotechniek en projectmanagement is een vast onderdeel van het werk.
Wil jij in regio Deventer tot €4800 verdienen als Software Engineer? Solliciteer dan direct!
- Als PLC Engineer ben je verantwoordelijk voor het ontwikkelen en inbedrijfstellen van besturingssoftware voor industriële installaties
- Als PLC Engineer programmeer je PLC-systemen en implementeer je logica en veiligheidsfuncties
- Je ontwikkelt en onderhoudt SCADA- en HMI-oplossingen
- Je voert testen en inbedrijfstellingen uit en ondersteunt bij commissioning
- Je documenteert de software en stelt technische specificaties en handleidingen op
- Je werkt samen met elektrotechnische collega’s en projectteams om oplossingen te integreren
- Afgeronde opleiding in Elektrotechniek, Automatisering of vergelijkbaar niveau
- Ervaring met PLC-programmering en functieblokken
- Kennis van SCADA- en HMI-ontwikkeling
- Sterk probleemoplossend vermogen en goede communicatieve vaardigheden
- Salaris: €2900-€4800 bruto per maand
- Vakantiedagen: 25 dagen
- Dienstverband: vast
Over de werkgever
Zo werkt solliciteren
- Snel en eenvoudig via je mobiel
- Solliciteer in 1 minuut
- CV niet verplicht
- Gemiddeld in 2 werkdagen reactie
- Reactie via mail, telefoon of appje
Goed om te weten
Ontvang snel reactie Solliciteren