Coördinator installatie en refurbishment ondergrondse perscontainers, regio NijmegenSolliciteren
Coördinator installatie en refurbishment ondergrondse perscontainers, regio Nijmegen
Sidcon
Coördinator installatie en refurbishment ondergrondse perscontainers, regio Nijmegen
Maakbedrijf
Procescoördinatie
Salaris in overleg
32 - 40 uur
Sidcon
Nijmegen
Coördinator installatie en refurbishment ondergrondse perscontainers, regio Nijmegen
Sidcon
NijmegenCV niet verplicht
Samenvatting
Bij een groeiende organisatie in ondergrondse perscontainers werk jij aan de voorbereiding en coördinatie van nieuwe plaatsingen én de volledige refurbishprojecten, van opdracht tot overdracht.
Wat krijg je?
Salaris in overleg
32 - 40 uur
Loondienst (vast)
Direct vast contract
Pensioenregeling
Flexibele werktijden
Extra vakantiedagen
ATV-dagen
Opleidingsmogelijkheden
Wat ga je doen?
- Voorbereiden en coördineren van nieuwe plaatsingen
- Volledig coördineren van refurbish-projecten van opdracht tot overdracht
- Actueel houden van voortgang en status in systemen
- Verminderen van herplanning binnen plaatsings- en refurbishprocessen
- Verbeteren van plaatsings- en refurbishprocessen
Nijmegen
Wat verwachten wij?
- Ervaring met voorbereiding en coördinatie van plaatsingen
- Ervaring met volledige coördinatie van refurbish-projecten
- Ervaring met voortgangsbewaking in digitale systemen
- MBO of HBO opleiding met relevante richting (pre)
Volledige vacaturetekst
Sidcon levert en installeert ondergrondse perscontainers en zoekt versterking voor de coördinatie van plaatsingen én het refurbishment project. Je werkt in een groeiende organisatie met veel ruimte voor eigen inbreng, een rechtstreeks dienstverband, 25 vakantiedagen en 13 ADV-dagen. Lees verder en ontdek hoe jij hier mee kunt bouwen.
Sidcon levert en installeert ondergrondse perscontainer voor afval bij gemeentes en afvalinzamelaars. De voorbereiding en planning rond plaatsing is complex. Stroomaanvraag, straatwerk, betonput, productie, transport en installatie moet allemaal op elkaar afgestemd worden. Deze verantwoordelijkheid ligt nu bij één persoon. We zoeken iemand die hierin mee wil bouwen en samenwerken. Jullie worden een team en zorgen samen voor de coördinatie van het volledige proces.
Daarnaast wordt je kartrekker van ons refurbishment project. Oude perscontainers halen wij op bij gemeentes om na refurbishement weer terug te plaatsen. Denk hierbij aan communicatie met de klant wanneer wij de oude perscontainer ophalen, bijhouden van voorraad, inplannen productie, bijhouden administratie/ facturatie en het organiseren van het terugplaatsen. Dit wordt jouw kindje. Verzorg hem goed ;)
Je komt te werken bij een groeiende organisatie met een mix van jonge en ervaren medewerkers. Wij maken ondergrondse perscontainers voor afval. Door het persmechanisme past er 6x meer afval in ten opzichte van een reguliere container. Onze persen staan op de drukste locaties in Europa.
Wil je al kennismaken met wellicht je toekomstige collega’s zie werkenbij.sidcon.
Wat ga je doen:
Reageer of Neem voor meer info contact op met Annelies Thelosen: via de button "Solliciteer nu" op deze pagina..
**acquisitie naar aanleiding van deze vacature is niet gewenst**
Meer tonenDaarnaast wordt je kartrekker van ons refurbishment project. Oude perscontainers halen wij op bij gemeentes om na refurbishement weer terug te plaatsen. Denk hierbij aan communicatie met de klant wanneer wij de oude perscontainer ophalen, bijhouden van voorraad, inplannen productie, bijhouden administratie/ facturatie en het organiseren van het terugplaatsen. Dit wordt jouw kindje. Verzorg hem goed ;)
Je komt te werken bij een groeiende organisatie met een mix van jonge en ervaren medewerkers. Wij maken ondergrondse perscontainers voor afval. Door het persmechanisme past er 6x meer afval in ten opzichte van een reguliere container. Onze persen staan op de drukste locaties in Europa.
Wil je al kennismaken met wellicht je toekomstige collega’s zie werkenbij.sidcon.
Gevraagd
Dit is een MBO/ HBO functie.Wat ga je doen:
- voorbereiding en coördinatie nieuwe plaatsingen;
- volledig coördineren van refurbish-projecten, van opdracht tot en met overdracht naar productie;
- actueel houden van de voortgang en status van plaatsingen en refurbishment in alle relevante systemen;
- verminderen van herplanning;
- verbeteren van de processen.
Aanbod
Sidcon biedt jou:- een afwisselende functie waar veel ruimte is voor eigen ideeën en inbreng;
- volop opleidingsmogelijkheden (persoonlijke ontwikkeling vinden wij heel belangrijk);
- een fulltime functie, 32 uur is bespreekbaar;
- een goed salaris op basis van vaardigheden en ervaring;
- 25 vakantiedagen (vrij opneembaar) en 13 ADV dagen;
- goede pensioenopbouw (CAO Metaalbewerkingsbedrijf);
- direct een rechtstreeks dienstverband met Sidcon.
Reageer of Neem voor meer info contact op met Annelies Thelosen: via de button "Solliciteer nu" op deze pagina..
**acquisitie naar aanleiding van deze vacature is niet gewenst**
Over de werkgever
Sidcon
NijmegenMaakbedrijf
Middelgroot bedrijf
Ervaren medewerkers
2 vacatures
Sidcon is uitvinder, fabrikant en leverancier van ondergrondse perscontainers en gevestigd in Nijmegen en een service locatie in Utrecht. . Met onze producten dragen wij bij aan een duurzame en circulaire economie.
We verbeteren onze producten continu en werken dagelijks aan verduurzaming en klanttevredenheid. Sidcon is actief in binnen- en buitenland en kenmerkt zich door een informele werksfeer, korte lijnen en een hecht team van ongeveer 35 collega’s.
Zo werkt solliciteren
- Snel en eenvoudig via je mobiel
- Solliciteer in 1 minuut
- CV niet verplicht
- Volg je sollicitatie via Track & Trace
- Volg je sollicitatie via Track & Trace
Goed om te weten
Rechtstreeks contact
Annelies van Sidcon ontvangt jouw sollicitatie.
Makkelijk solliciteren Solliciteren