Software Engineer
Synsel Techniek
Software Engineer
Samenvatting
Wat krijg je?
Wat ga je doen?
- Programmeren van PLC en SCADA/HMI systemen
- Inbedrijfstellen en testen van systemen
- Analyseren en verhelpen van storingen
- Documenteren en overdragen van projecten
Wat verwachten wij?
- Opleiding in Elektrotechniek of Software Engineering
- Basiservaring met PLC, SCADA en HMI systemen
- Ervaring met inbedrijfstelling van besturingssystemen
- Woonachtig in Nederland
Volledige vacaturetekst
Dit technisch engineeringbedrijf in de Botlek realiseert innovatieve software- en elektrotechnische oplossingen voor complexe industriële vraagstukken. In deze rol programmeer en configureer je PLC- en SCADA-systemen, terwijl je de inbedrijfstelling op locatie verzorgt. Naast een uitdagende werkomgeving geniet je van maar liefst 25 vakantiedagen om heerlijk tot rust te komen. Ontdek hoe jouw technische expertise hier tot leven komt en zet de volgende stap in industriële automatisering.
Locatie: Botlek.
Deze organisatie is een technisch engineeringbedrijf dat zich richt op software- en elektrotechnische oplossingen voor industriële toepassingen. Het bedrijf werkt aan projecten op het gebied van besturing, automatisering en visualisatie en voert inbedrijfstellingen en software-integraties uit in samenwerking met technische teams in Botlek. De organisatie levert oplossingen voor klanten in diverse productierelaties en ondersteunt opdrachtgevers bij het opleveren en optimaliseren van besturingssystemen. De werkzaamheden vinden plaats in een productieomgeving waar softwareontwikkeling en elektrotechnische uitwerking hand in hand gaan. De technische teams bestaan uit engineers die zowel softwarematige als elektrotechnische taken uitvoeren en samen verantwoordelijk zijn voor de oplevering van complete automatiseringsoplossingen. De omgeving biedt kansen voor het opdoen van ervaring met PLC, SCADA en HMI en voor het leren van inbedrijfstellingsvaardigheden op locatie in de regio Botlek. Er is aandacht voor veilige uitvoering en voor duidelijke overdracht naar onderhoudsteams.
Wil jij in regio Botlek tot €4300 verdienen als Software Engineer? Solliciteer dan direct!
- Als Software Engineer ben je verantwoordelijk voor het realiseren en inbedrijfstellen van besturingssoftware en visualisaties
- Je programmeert en configureert PLC en SCADA/HMI systemen als Software Engineer
- Je voert inbedrijfstelling en testen uit op locatie en in de projectomgeving
- Je analyseert en verhelpt storingen en optimaliseert besturingslogica
- Je documenteert opleveringen en ondersteunt overdracht naar de onderhoudsafdeling
- Opleiding in Elektrotechniek, Software Engineering of vergelijkbaar
- Basiservaring met PLC, SCADA en HMI systemen
- Ervaring of interesse in inbedrijfstelling en commissioning van besturingssystemen
- Vaardigheid in probleemoplossing en samenwerking binnen multidisciplinaire teams
- Salaris: €2900-€4300
- 25 vakantiedagen
Over de werkgever
Zo werkt solliciteren
- Snel en eenvoudig via je mobiel
- Solliciteer in 1 minuut
- CV niet verplicht
- Gemiddeld in 2 werkdagen reactie
- Reactie via mail, telefoon of appje
Goed om te weten
Ontvang snel reactie Solliciteren