- Home
- Technische vacatures
- Technische vacatures Borculo
- Vacaturedetails
Vacature doormailen
Operator food Borculo • Flexmakers
- Notitie toevoegen
- Vacature verbergen
- Vacature rapporteren
Gevraagd
-
36 uur
-
Nederlands (taal)
Aanbod
-
Vast contract
-
Ploegentoeslag
Vacature in het kort
Over het bedrijf
Volledige vacaturetekst
Voor onze opdrachtgever zijn we op zoek naar een operator conservering. Een afwisselende en verantwoordelijke functie waarbij je een belangrijke schakel bent in het productieproces. Samen met een hecht team van 6 collega’s rook en kook je tot wel 250 verschillende producten.Wat ga je doen?
Onze opdrachtgever is een duurzame producent van vleeswaren voor de retail. Zij zien zichzelf als een grote ambachtelijke slager en dit zie je terug in de productie die grotendeels handmatig is. Op de locatie in Borculo werken 100 medewerkers in de productie en jij gaat werken in een hecht team van 6 collega’s.
De sfeer is informeel en er is aandacht voor de medewerkers en collega’s staan voor elkaar klaar. Er wordt samen duidelijk gewerkt aan doelen en het wordt gezamenlijk gevierd als ze behaald zijn. In de kantine ligt altijd iets klaar voor bij de koffie en er is een personeelswinkel waar jij eens in de twee weken verse producten kunt kopen voor thuis.
Als operator conservering ben je de schakel tussen de rauwe en gekookte kant van de productie. Je rookt en kookt verschillende producten zoals vleeswaren, rookworst en grillworst. Ieder product heeft zijn eigen instructie en programmering. Deze zoek je op met behulp van artikelnummers en stel je in op de rook- of kookkast. In iedere kast kun je 10 karren kwijt, jouw uitdaging is om deze ruimtes zo optimaal mogelijk te benutten. Dit doe je door een planning te maken waarbij je rekening houdt met de kooktijden. Met 250 verschillende producten is jouw werk afwisselend en is het belangrijk dat je altijd super nauwkeurig bent en goed het overzicht kunt bewaren.
Jouw werkzaamheden bestaan onder andere uit:
- Planning per dag maken
- Rook- en kooktijden berekenen
- Programma’s instellen
- Visuele kwaliteitscontrole
Je werkt in 2 ploegendienst. De werktijden zijn van 6.00 tot 15.00 uur en van 15.00 tot 23.00 uur. De rest van de productie werkt in dagdienst. Dit betekent dat je in de avonduren samen met één andere collega op de vloer staat. Samen zorgen jullie ervoor dat de planning wordt gehaald en de producten die niet kunnen wachten tot de volgende dag klaar zijn voordat jullie de werkdag afsluiten.
Wat krijg je?
- Salaris volgens cao Vleeswarenindustrie
- Direct een contract bij onze opdrachtgever
- Ploegentoeslag van 14%
- Een uitgebreid inwerktraject
- Een personeelswinkel met verse producten
- Je beheerst de Nederlandse taal in woord en geschrift
- Je hebt technisch inzicht
- Je hebt ervaring met werken in een productie omgeving, ervaring met vlees is een plus
- Je bent betrouwbaar, collega’s kunnen op je rekenen
- Je kunt overzicht houden en de rust bewaren
Salaris
2450.00 - 2700.00 per maandGerelateerde zoekopdrachten
Operator BorculoParttime BorculoVast contract BorculoBorculoProvincie GelderlandOperatorVanaf nu ontvang je automatisch de best passende vacatures automatisch in je mailbox.
Jouw inschrijving
Emailadres:
Functie:
Plaats:
Frequentie:
Wijzig je inschrijving
Ontvang als eerste nieuwe vacatures voor Operator in Borculo
Vind nieuw personeel op Technicus.nl