+30 km
Uren
Opleiding
Dienstverband
Ervaring
Salaris
Datum
Bedrijfstype
Zoek vacatures
Soortgelijke vacatures omgeving Almelo.

TIG Lasser Almelo Cottus

Solliciteer nu
Solliciteer als één van de eersten
Opslaan
Solliciteer nu
Opslaan
Delen

Gevraagd

  • 40 uur
  • Medior/Senior
  • Nederlands (taal)

Aanbod

  • Vast contract
  • 3.000 - € 4.000 p/m (bruto)
 

Vacature in het kort

Almelo
Als TIG lasser maak je deel uit van een team waar gezelligheid en hard werken samen gaan. Je gaat aan de slag met het lassen van verschillende machineonderdelen en constructies, gebruikmakend van materialen zoals staal, RVS en aluminium. Het is belangrijk dat je precies kunt werken vanwege de hoge kwaliteitseisen. Je krijgt een goed salaris, kans op een vaste baan, en de mogelijkheid om extra vrije dagen te verdienen. Ook kun je bij ons extra las certificaten behalen. Ben jij klaar voor een boeiende nieuwe functie? Lees verder!
 

Over het bedrijf

Cottus
Werving en selectie
Bedrijfsprofiel
 

Volledige vacaturetekst

Wat jij doet

Als TIG lasser word je onderdeel van een hecht team waar gezelligheid en hard werken hand in hand gaan. Voor ons team met lassers zijn we opzoek naar iemand die de nodige ervaring met TIG lassen met zich meebrengt. Je bent verantwoordelijk voor het samenstellen en lassen van diverse machineonderdelen en constructies.        Je werkt met diverse materialen, denk aan staal, RVS en aluminium. Juist door deze variatie is het belangrijk dat je precies kunt werken omdat de kwaliteitseisen erg hoog zijn.


Ben jij het?
  • In het bezig van een niveau 2 diploma/certificaat richting TIG lassen;
  • In het bezig van een niveau 2 diploma richting metaalbewerking is een pré;
  • Aantoonbare relevante werkervaring als TIG lasser;
  • Kennis van technische tekeningen;
  • Je werkt nauwkeurig en hebt oog voor detail.
Wat wij bieden
  • Een uitstekend salaris tussen de €3000,- en €4000,- bruto per maand, afhankelijk van je opleiding en/of ervaring;
  • Een fulltime baan met mogelijkheid tot een vaste aanstelling;
  • Maar liefst 25 vakantiedagen met de mogelijkheid tot 13 extra ADV dagen, of 5% ADV toeslag bovenop je salaris;
  • Het behalen van meerdere las certificaten in onze eigen Cottus Vakschool;
  • Ken jij onze nieuwe collega? Bij het aandragen van een collega ontvang jij een bonus t.w.v. €500,-.
Waar jij werkt

Cottus heeft een passie voor mens en techniek. Wij zijn dé technisch detacheerder die meewerkt aan de dromen, ambities en doelen van onze opdrachtgevers én medewerkers. Wij vinden de droombaan voor onze technische vakkrachten of leiden ze daarvoor op. We helpen onze medewerkers (door)ontwikkelen en zijn er ook voor de mens achter de vakkracht.

Vacature opslaan
 Vacature delen
Sluit
Je notitie is succesvol opgeslagen
Voeg een notitie toe aan deze vacature
Opslaan
Sluit
Bedankt, je melding is verstuurd
Rapporteer deze vacature
Leg kort uit waarom je deze vacature rapporteert:
Versturen
Terug naar vacatures
Sluit
Kies 1 of meer
Sluit
Vacature opgeslagen
Klik op het hartje bovenaan de pagina om je opgeslagen vacatures te zien.
Terug naar vacatures
Sluit
Vul een in