+30 km
Uren
Opleiding
Dienstverband
Ervaring
Salaris
Datum
Bedrijfstype
Zoek vacatures
Soortgelijke vacatures omgeving Breda.
Laad meer vacatures

Servicetechnicus Elektrotechniek Breda Aditech

Solliciteer nu
Solliciteer als één van de eersten
Opslaan
Solliciteer nu
Opslaan
Delen

Gevraagd

  • 40 uur
  • MBO of hoger
  • Rijbewijs Auto (B)
  • Nederlands (taal)
  • Certificaten: NEN 3140, VOL-VCA

Aanbod

  • Vast contract
  • 3.000 - € 4.000 p/m (bruto)
  • Auto v/d zaak
 

Vacature in het kort

Breda
Als Servicetechnicus Elektrotechniek in de regio Breda ben je de spil in het onderhoud en de oplossing van storingen aan diverse elektrotechnische installaties in de utiliteit en industrie. Van sportcomplexen tot industriële hallen, jij zorgt dat alles blijft draaien. Je werkt aan zowel sterk- als zwakstroominstallaties, voert opleveringstesten uit en houdt je administratie bij. Veiligheid staat voorop, en er zijn mogelijkheden tot doorgroei met ondersteunende opleidingen. Wil jij jouw talenten benutten in een nieuwe omgeving? Lees verder om te ontdekken hoe.
 

Over het bedrijf

Aditech
Werving en selectie251 - 1000 medewerkers
Bedrijfsprofiel
Medewerkers
Sollicitatieprocedure
 

Volledige vacaturetekst

Wat ga je doen?

In de regio Breda ga jij als Servicetechnicus Elektrotechniek zelfstandig op pad naar uiteenlopende klanten in de utiliteit en industrie. Jij bent degene die elektrotechnische installaties inspecteert, storingen oplost en preventief onderhoud pleegt.

Van sportcomplexen tot bedrijfsverzamelgebouwen en industriële hallen: jij zorgt dat de techniek blijft draaien. Je werkt aan installaties voor zowel sterkstroom als zwakstroom, voert opleveringstesten uit en houdt alles netjes bij in je administratie. Daarnaast adviseer je klanten professioneel en werk je samen met andere technische disciplines.

Veilig werken staat voorop. En als je meer wilt? Dan kun je doorgroeien richting projectcoördinator met hulp van opleidingen en praktijkbegeleiding.


Wat heb je nodig?
  • Aantoonbare ervaring als servicetechnicus elektrotechniek
  • MBO niveau 4 opleiding in elektrotechniek
  • VCA VOL, NEN 3140 en NEN 1010 gecertificeerd
  • Kennis van PLC of SCADA is mooi meegenomen
  • Je werkt veilig, denkt mee en bent klantgericht
  • In het bezit van rijbewijs B
Wat krijg je van ons?
  • Salaris tussen €3.000 en €4.000 bruto per maand, afhankelijk van ervaring
  • Een vaste aanstelling in het vooruitzicht
  • 25 vakantiedagen en vakantiegeld
  • Serviceauto of -bus van de zaak
  • Mogelijkheden voor cursussen en opleidingen
Over Aditech

De beste werkplek voor vakmensen in de techniek regelen, dát is wat we bij Aditech al sinds 1994 doen. Als familiebedrijf draait het bij ons om vertrouwen, aanpakken en werkplezier. Niet voor niets zijn er meer dan 500 vakmensen dagelijks via Aditech aan het werk bij mooie technische bedrijven. Van lokale ondernemers tot landelijke spelers: wij werken met ze samen.

Lekker op je plek. Dat zeggen we bij Aditech. En dat maken we waar. Jij krijgt alles wat je nodig hebt om je werk goed te doen: van topgereedschap en professionele werkkleding tot vervoer en opleidingsmogelijkheden. En met één vast contactpersoon weet je altijd precies bij wie je terecht kunt, zonder gedoe.

Je kunt rekenen op goede arbeidsvoorwaarden, altijd op tijd betaald en een eerlijk salaris dat past bij jouw vakmanschap. Met 11 vestigingen door heel Nederland is er altijd een Aditech-locatie bij jou in de buurt. Klaar voor je volgende stap? Solliciteer direct en maak van deze vacature jouw nieuwe baan.

Vacature opslaan
 Vacature delen
Sluit
Je notitie is succesvol opgeslagen
Voeg een notitie toe aan deze vacature
Opslaan
Sluit
Bedankt, je melding is verstuurd
Rapporteer deze vacature
Leg kort uit waarom je deze vacature rapporteert:
Versturen
Terug naar vacatures
Sluit
Kies 1 of meer
Sluit
Vacature opgeslagen
Klik op het hartje bovenaan de pagina om je opgeslagen vacatures te zien.
Terug naar vacatures
Sluit
Vul een in