+30 km
Uren
Opleiding
Contract
Ervaring
Salaris
Datum
Bedrijfstype
Zoek vacatures
Soortgelijke vacatures omgeving Gouderak.
Laad meer vacatures

TIG Lasser RVS Gouderak Roteck

Solliciteer nu
Solliciteer als één van de eersten
Opslaan
Solliciteer nu
Opslaan
Delen

Gevraagd

  • Fulltime
  • Nederlands (taal)

Aanbod

  • Loondienst (vast)
  • 2.600 - € 3.300 p/m (bruto)
  • Doorgroeimogelijkheden
 

Vacature in het kort

Gouderak
Duik in de wereld van dun plaatwerk als TIG lasser binnen een dynamisch bedrijf dat zich specialiseert in opbergruimte voor diverse voertuigen. Met een focus op kwaliteit, innovatie en service, biedt deze rol de kans om aan unieke projecten te werken en je vaardigheden te ontwikkelen. Geniet van een aantrekkelijk salaris, uitstekende arbeidsvoorwaarden, en de mogelijkheid tot persoonlijke groei, allemaal in een omgeving waar jouw precisie en passie voor het vak worden gewaardeerd. Vol interesse om meer te weten? Ontdek alle details hieronder!
 

Over het bedrijf

Roteck
Uitzendbureau
Bedrijfsprofiel
 

Volledige vacaturetekst

Ben jij een TIG lasser die houdt van precisie en oog heeft voor detail? Werk je graag met dunne plaatmaterialen en wil je je lasvaardigheden inzetten binnen een groeiend en dynamisch bedrijf? Dan ben jij de persoon die we zoeken!

Introductie

In deze functie ga je aan de slag met het lassen van dunne plaatmaterialen, variërend van 1mm tot 3mm. De materialen bestaan voornamelijk uit RVS en staal, maar als je ook ervaring hebt met aluminium lassen, is dat een mooie bijkomstigheid. Het is echter geen vereiste; wat het belangrijkste is, is dat je passie hebt voor het vak en nauwkeurig kunt werken.

Je zult werken aan diverse projecten voor verschillende klanten, wat betekent dat elk werk uniek is. De opdrachten variëren van kleine gespecialiseerde onderdelen tot grotere constructies, maar altijd met focus op dun plaatwerk.


Organisatie

De opdrachtgever is de specialist in het produceren van opbergruimte voor kleine bedrijfswagens, bestelwagens, bakwagens, vrachtwagens, trailers en aanhangwagens. Er worden zowel standaard- als maatwerk producten geleverd.
Zij zijn een dynamisch bedrijf en onderscheiden zich door middel van een aantal zaken: kwaliteit, innovatie en service. Deze drie punten zijn belangrijke kernwaarden voor het bedrijf.


Functie-eisen

  • Minimaal TIG lassen niveau 2 – je hebt een goede basis en weet hoe je met de juiste technieken dunne materialen moet lassen;
  • Ervaring met RVS en staal is een must, ervaring met aluminium lassen is een pré;
  • Bekwaamheid in het lezen van technische tekeningen en het begrijpen van lasinstructies;
  • Je werkt nauwkeurig en hebt oog voor detail;
  • Je bent gemotiveerd om elke dag het beste uit jezelf te halen;
  • Je hebt geen ervaring met dikwandige pijp lassen nodig – dun plaatwerk is jouw specialiteit!
Aanbod

  • Salarisindicatie € 2600 tot € 3300 in de maand;
  • Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden;
  • Mogelijkheden om jezelf te ontwikkelen;
  • Doorgroei mogelijkheden;
  • Fruit op je werk;
  • Leuke bedrijfsuitjes.
Sollicitatie

Wil jij graag aan de slag als TIG-Lasser? Solliciteer direct! Dan nemen wij contact met je op.
Heb je vragen of wil je telefonisch solliciteren?
Bel:  0180-518 513
WhatsApp: 06 3010 5517


Vacature opslaan
 Vacature delen
Sluit
Je notitie is succesvol opgeslagen
Voeg een notitie toe aan deze vacature
Opslaan
Sluit
Bedankt, je melding is verstuurd
Rapporteer deze vacature
Leg kort uit waarom je deze vacature rapporteert:
Versturen
Terug naar vacatures
Sluit
Kies 1 of meer
Sluit
Vacature opgeslagen
Klik op het hartje bovenaan de pagina om je opgeslagen vacatures te zien.
Terug naar vacatures
Sluit
Vul een in