Software Engineer
Synsel Techniek
Software Engineer
Samenvatting
Wat krijg je?
Wat ga je doen?
- Ontwikkelen van industriële besturingssoftware
- Programmeren en testen van PLC-systemen
- Integreren van SCADA- en HMI-systemen
- Uitvoeren van inbedrijfstellingen en foutanalyses
- Documenteren van technische aanpassingen
Wat verwachten wij?
- Opleiding Elektrotechniek of Industriële Automatisering
- Ervaring met PLC-programmering en PLC-automatisering
- Ervaring met SCADA- en HMI-ontwikkeling
- Kennis van elektrische schema's en foutanalyse
Volledige vacaturetekst
Dit productiebedrijf in de Botlek realiseert innovatieve besturingsoplossingen van ontwerp tot inbedrijfstelling. Als Engineer Automatisering ontwikkel je software voor PLC, SCADA en HMI binnen multidisciplinaire teams. Naast uitdagende nieuwbouwprojecten geniet je hier van volop ontwikkelkansen via vakgerichte trainingen en 'on-the-job' leren. Ontdek hoe jouw expertise processen laat draaien!
Locatie: Botlek.
Dit bedrijf is een productiebedrijf dat zich richt op engineering en implementatie van industriële besturingsoplossingen in een productieomgeving. De organisatie levert software- en elektrotechnische werkzaamheden voor automatiseringstoepassingen en ondersteunt projecten van ontwerp tot inbedrijfstelling. In Botlek werkt men aan projecten waarbij PLC, SCADA en HMI centraal staan en waar samenwerking tussen software en elektro essentieel is. De organisatie richt zich op praktische oplossingen voor proces- en machinebesturing en werkt in multidisciplinaire teams gericht op inzetbaarheid en continuïteit. Werken in Botlek betekent dat medewerkers regelmatig op locatie ondersteuning bieden tijdens inbedrijfstellingen en storingsdiagnoses. Het team bestaat uit engineering- en servicemedewerkers met kennis van besturingslogica en elektrische schema's en behandelt zowel nieuwbouw- als aanpassingsprojecten. De organisatie biedt een professionele werkomgeving met duidelijke procedures voor veiligheid en kwaliteitsbewaking en faciliteert kennisontwikkeling door on-the-job leren en vakgerichte trainingen. Er is aandacht voor goede samenwerking en duidelijke overdracht bij projecten zodat werkresultaten reproduceerbaar en onderhoudbaar blijven.
Wil jij in regio Botlek tot €4800 verdienen als Software Engineer? Solliciteer dan direct!
- Als Engineer Automatisering ben je verantwoordelijk voor het ontwikkelen en inregelen van besturingssoftware en het realiseren van bedieningsinterfaces
- Je configureert en programmeert PLC-systemen en voert tests uit als Engineer Automatisering
- Je integreert SCADA en HMI en optimaliseert de visualisatie en bediening als Engineer Automatisering
- Je voert inbedrijfstellingen en foutanalyses uit op locatie Botlek
- Je documenteert aanpassingen en ondersteunt bij technische verbeteringen
- Opleiding Elektrotechniek, Industriële Automatisering of vergelijkbaar
- Aantoonbare ervaring met PLC-programmering en PLC-automatisering
- Ervaring met SCADA- en HMI-ontwikkeling en integratie
- Kennis van elektrische schema's en systematische foutanalyse
- Salaris: €2900 - €4800
- Vakantiedagen: 25 dagen per jaar
Over de werkgever
Zo werkt solliciteren
- Snel en eenvoudig via je mobiel
- Solliciteer in 1 minuut
- CV niet verplicht
- Gemiddeld in 2 werkdagen reactie
- Reactie via mail, telefoon of appje
Goed om te weten
Ontvang snel reactie Solliciteren